Менський район. Курорти та оздоровницькі бази відпочинку. Санаторій "Остреч"
Санаторій «Остреч»
- знаходиться в урочищі Остреч на березі природного мальовничого озера в 4 км від м.Мена.
Одночасно може прийняти 250 відпочиваючих. За рік в ньому оздоровлюється близько 3,5 тис. чол.
Одним з найцінніших багатств «Остречі» є мінеральна вода, яка за своїм складом аналогічна кримським мінеральним водам, та місцева лікувальна торфогрязь.
Комплекс житлових та лікувальних корпусів здравниці сполучений теплими переходами. Відпочиваючі розміщуються у 2-х та 3-місних кімнатах з усіма зручностями.
Харчування в санаторії п’ятиразове. Існує система замовлень.
В санаторії лікують захворювання серцево-судинної системи, органів дихання нетуберкульозного характеру, опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання, порушення зору.
Відпочиваючим надається комплекс новітніх лікувальних та оздоровчих процедур. Організований офтальмологічний кабінет з кабінетом ортопедичного лікування. У водогрязелікарні віпускаються різноманітні ванни. Функціонує відділення аплікаційної грязі та грязерозвідних ванн. До послуг відпочиваючих плавальний лікувальний басейн, кабінет термоконтрастних процедур (сауна), басейн вертикального хребетного витяжіння, підводний душ-масаж, кабінет гінекологічних мінеральних зрошень та гідрокололонотерапії, біостимулюючий лазерний душ, кабінет гідропатії з усіма видами душів.
Успішно функціонують фізіотерапевтичні кабінети, камери штучного мікроклімату, кабінет іонізації з лампою Чижевського, гінекологічний, стоматологічний кабінети.
В санаторії працює клінічна лабораторія та кабінет функціональної діагностики.
Всі діти та дорослі отримують кисневі коктейлі разом з вітамінними препаратами та біологічними добавками.
Кабінет лікувальної фізкультури укомплектований сучасними тренажерами, спортивним інвентарем, спецобладнанням.
До послуг відпочиваючих є бібліотека з читалним залом, кіноконцертний зал, дискотека, зал для гри в настільний теніс, більярд, магазин, бар.
Влітку діє пляж з човниковою станцією.

Показання для лікування в санаторії.
1. Захворювання серцево-судинної системи: міокардіодистрофії, атеросклеротичний кардіосклероз без значних патологічниї змін на ЕКГ, атеросклероз коронарних судин з рідкими нападами стенокардії, гіпертонічна хвороба 1-11 ст., гіпотонічна хвороба, кардіоневрози.
2. Захворювання органів дихання нетуберкульозного характеру: хронічні бронхіти, ларингіти, хронічні тонзиліти, бронхіальна астма в стадії ремісії, пневмосклерози.
3. Захворювання опорно-рухового апарату: остеохондрози, радикуліти, артрити, артрози, порушення осанки.
4. Гінекологічні захворювання: хронічні аднексити, хронічні ендометрити, кольпіти, безпліддя внаслідок загальних захворювань матки та придатків.
5. Порушення зору: короткозорість, далекозорість, астигматизм, амбліопія,слабкість акомодації, хронічні захворювання повік і кон’юктиви.

Санаторій «Остреч»
Знаходиться в урочищі Остреч на березі природного мальовничого озера в 4км від м.Мена.
Тел./факс (04644) 2-14-12.
Додано: 05-Груд-07 23:47 | Автор: Майшев

Всього коментарів: 3
dadasdsadsadsad
dsadsadasdsadas
dsadsadsadsadsa
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: