Сосницький район. Можливості проведення відпочинку та дозвілля. Туристичні маршрути
1. Туристичні маршрути пов’язані з відвідуванням музеїв:
ім. О. П. Довженка та краєзнавчого ім. Ю. Виноградського та відвіданням готельно-туристичного комплексу, де в даний час розробляється туристичний маршрут по відвідуванню найгарніших природніх краєвидів біля річки Десна та узлісь. Планується подорож по Десні на байдарках.
2. Кожного року у вересні місяці відбувається щорічна ярмарка продукції місцевого виробництва, День міста та щорічний кінофестиваль молодіжного кіно
Туристичні маршрути.
Розробляються на основі готельно-туристичного комплексу у селі Рудня .
Культурно-пізнавальний туризм
Музей О. П. Довженка, знаходиться в смт. Сосниця, 2 провулок Довженка, буд.2. Телефон: 2-01-47. Працює з 9.00 до 18.00. Садиба складається з хатини, де проживав О. П. Довженко та приміщення, де розміщено експозицію, де розповідається про життя та творчість кіномитця. Директор – Наконечна Любов Миколаївна.
Музей краєзнавчий ім. Ю. Виноградського, знаходиться у смт. Сосниця по вул. Виноградського, 35. Працює з 8.00 до 17. 00, вихідний – середа. Музей складається з одноповерхового приміщення, де розміщені археологічні знахідки, пов’язані з історією Сосниччини та експонати, які розповідають про життя сосничан до нашого часу.Додано: 25-Груд-07 18:33 | Автор: Майшев

Всього коментарів: 1
Я багато раз приїздила у вихідний день до музею О. Довженка. Завжди відкрито (на відміну від багатьох інших маленьких музеїв в області). У вас завжди привітно, приємно. Особливо, як музейник, хочу відзначити високий професійний рівень екскурсоводів. Це рідкість для сільських музеїв. Я дуже рада за вас. Так само непоганий рівень демонструють екскурсоводи Ганниної Пустині. Борзна -- також прекрасна екскурсійна робота. Багато фактажу, відчувається володіння матеріалом, рівень знань, грамотна мова. І що цікаво -- повна відповідність матеріалу проблемам сьогодення та актуальність музею -- проглядаються буквально в усьому. Молодці, дівчата! Видно, що ви любите свій музей і розумієте що саме треба вам робити.
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: