Запрошуємо на Коропщину. КП "Готель Космос"
КП "Готель Космос"
Що знаходиться з адресою: вул. Поштова, 6, смт. Короп, Чернігівська область, України, 16200, пропонує свої послуги для проживання в одно, двох та трьохмісних номерах вартістю від 48.00 до 135.00 грн. на добу.
Загальна кількість – 28 ліжко/місць.
Номери забезпечені гарячою водою, телевізорами та іншими зручностями.
Пропонуються гарячі сніданки.
Готель розміщений в центрі містечка Короп за 130 км. Від обласного центру – м. Чернігова та за 60-70 км. від вузлових залізничних станцій – Бахмач та Конотоп.
Чудова природа, та наявність історичних місць зможуть задовольнити найвибагливіших відпочиваючих.
Так, за 300 м. від готелю в самому центрі Коропа знаходяться два музеї: меморіальний музей Миколи Івановича Кибальчича, уродженця м. Короп, винахідника проекту першого в світі реактивно-літального апарату та регіональний історико-археологічний музей, який розповідає про період від виникнення нашої планети і до сучасності. На території Коропського району, в с. Мізин розміщений Мізинський археологічний музей, де зібрані експонати первісної стоянки людини.
В заповідному місці – Рихлівська пустинь, знаходиться діючий Рихлівський Свято-Миколаївський монастир, де перебувають монахи, послушники та настоятель цієї обителі. Неподалік від монастиря, на території, що йому належить, росте багатовіковий дуб, який наледь можуть обійняти п’ять дорослих чоловіків. Біля монастиря розкинулись озера, викопані в минулих століттях монахами монастиря для їхніх загальних потреб.
На самісінькому березі Десни, в мальовничому селі Вишеньки здіймається вгору баштами та зубчастими стінами палац Румянцева-Задунайського, збудований у 1782-1787 роках разом з Успенською церквою, яка охороняється державою, до приїзду цариці Катерини ІІ. До цього часу вражає архітектурний стиль та велич замкової споруди, що зберігають настінні фрески і розписи.
І це тільки частина прекрасних місць, які слід відвідати перебуваючи в цьому містечку, а якщо до всього цього додати мальовничі краєвиди природи з її нескінченими лісами, озерами та р. Десною, то людям, які вміють захоплюватися природою, цей край западе в серце на довгі роки. В лісах росте велика кількість ягід та грибів, а озера та річка багаті на рибу.
Ласкаво просимо відвідати наш чудовий поліський край і зокрема Коропський район Чернігівській області.

Тел для довідок:
8(04656)2-11-99 та 8(04656)2-13-52
Додано: 08-Лип-08 17:09 | Автор: Майшев

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: