ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО АКАДЕМІЮ
Рік заснування - З січня 1970 року – Інститут підвищення кваліфікації працівників культури.
З 1 вересня 1998 року Постановою Кабінету Міністрів №1358 від 31 серпня 1998 року на базі інституту створено Державну академію керівних кадрів культури та мистецтв.

Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв – авторитетний вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації нової генерації управлінських кадрів культури і мистецтв а також інших галузей. Академію з 1985 р. очолює Чернець В.Г., доктор філософії (ЮНЕСКО, 1993 р.), професор (1992 р.), заслужений працівник освіти України (2001 р.), член Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України, член спілки журналістів України, Дійсний член (академік) Української академії наук національного прогресу, Лауреат Державної премії України.

Рівень акредитації - ІV
Ліцензія Серія АВ №301812
Сертифікат Серія РД-ІV №113326

Чернігівський факультет Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв
створений на підставі наказу Міністерства культури і туризму України від 07.03.2006р. (№96), є структурним підрозділом Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

З метою ефективної діяльності Чернігівського факультету Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв укладено Договір про співпрацю між Державною академією керівних кадрів культури і мистецтв Чернігівською обласною державною адміністрацією та Чернігівською обласною радою.

Чернігівський факультет Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв є єдиним галузевим навчально-методичним, науково-дослідним закладом, що забезпечує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації широкого кола фахівців культури і мистецтв Чернігівської та Сумської областей. За узгодженням з Академією підвищенням кваліфікації, підготовкою та перепідготовкою кадрів, можуть охоплюватися працівники й інших областей України.

Чернігівський факультет Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв є координаційним центром, що за рекомендаціями Вченої ради Академії спрямовує і стимулює науково-дослідну, навчально-методичну діяльність закладів та установ культури і мистецтв області.

Навчальний процес на Чернігівському Факультеті за умов зручного регіонального розташування забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв (Київ), Державної національної музичної Академії ім. П.І.Чайковського (Київ) та провідних викладачів, які працюють в інших вузах області.

Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв (Чернігівський факультет) запрошує на дистанційно-заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст (магістр)».

Прийом абітурієнтів здійснюється без сертифікату незалежного тестування.

Друга вища освіта за 1 рік:

* менеджер інформаційної, виставкової діяльності та реклами
* Артист-вокаліст, керівник вокального ансамблю, викладач
* Музикознавець, викладач фахових дисциплін

Вступні випробування: Співбесіда

На базі молодшого спеціаліста (неповна вища освіта) – на 3 курс.

* менеджер зовнішньо-культурної діяльності

Вступні випробування: Співбесіда та тестування з фаху

* хоровий диригент, регент;

Вступні випробування: Творчий іспит, тестування з фаху

Після закінчення Академії фахівці матимуть змогу працювати менеджерами в інформаційно-аналітичних службах та рекламних агенціях, у соціальній сфері, у державних установах та комерційних структурах, у відділах зовнішньо-культурної діяльності урядових та неурядових установ, тощо.

Випускникам напрямку Музичне мистецтво передбачається можливість роботи в концертних агенціях (артист-вокаліст), початкових музичних навчальних закладах (викладач фахових дисциплін), хорових та творчих колективах (керівник хору, регент).

В ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1. ЗАЯВА (НА БЛАНКУ АКАДЕМІЇ)
2. АВТОБІОГРАФІЯ (НА БЛАНКУ АКАДЕМІЇ)
3. ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ ТА ДОДАТОК
4. ПАСПОРТ (КОПІЯ)
5. ВІЙСЬКОВИЙ КВИТОК
6. МЕДИЧНА ДОВІДКА (ФОРМА 086/У)
7. 4 ФОТОКАРТКИ РОЗМІРОМ 3 Х 4 СМ
8. ВИТЯГ З ТРУДОВОЇ КНИЖКИ (ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ)
9. КОПІЯ ДОВІДКИ ПРО ПРИСВОЄННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО НОМЕРА
10. 4 КОНВЕРТИ З МАРКАМИ.

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИТЕЦТВ ВИПУСКНИКИ ОТРИМУЮТЬ ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА

Телефон для довідок: (0462) 95-84-34

Адреса:14013 м.Чернігів, Деснянський р-н, вул. О.Молодчого, 2 (Школа мистецтв, II поверх, к. 223, Деканат)

http://www.dakkkim.kiev.ua
Додано: 02-Вер-08 19:38 | Автор: Майшев

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: