Меморіальний музей Миколи Кибальчича - відділ Коропського регіонального історико-археологічного музею
У витоків створення музею стояло подружжя митців: Олена Миколаївна Лукаш та майстер народної творчості, скульптор Микола Михайлович Гара-Жук, які проживали в Коропі в післявоєнний час.
Вони висунули ідею створення меморіального музею у відреставрованому родинному будинку Кибальчичів. Офіційно музей відкрито 20 січня 1960року.
Експозиція музею розповідає про життя та діяльність М.І Кибальчича, винахідника першого в світі реактивного літального апарату ,проект якого він накреслив ґудзиком на стіні тюремної камери,куди потрапив після арешту за вбивство Олександра ІІ.
В другій кімнаті розміщена експозиція про досягнення в галузі космонавтики, фотографії 9 льотчиків, які навчалися в Чернігівському військовому училищі льотчиків, які потім стали космонавтами. Серед них і льотчик-космонавт незалежної України Л.К.Каденюк, який двічі відвідав меморіальну садибу.

Музей працює з 8-ї до 17 години.
Перерва з 13 до 14 години.
Вихідні : понеділок, вівторок.Просмотреть Мапа Чернігівщини - Карта Черниговщины - Chernihiv Region Map на карте большего размера


QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Додано: 04-Груд-11 22:30 | Автор: Майшев

Всього коментарів: 1
Експозиція музею до знепритомнення стара. Про її осучаснення, видно, ніхто не дбав, бо самі музейники не можуть її оновити - для цього у них повинні бути специфічні експонати, яких просто немає і бути не може. АЛЕ: обізнаність, фанатична відданість, глибокі пізнання в історії, високий інтелект та непідробна культура співробітників музею (злкрема, керівника) роблять екскурсію надзвичайно цікавою та насиченою. Через 15-20 хвилин екскурсії вже не зважаєш на старість експозиції, а готовий слухати розповідь екскурсовода цілий день. Приємно, що такого високого наукового рівня працівники зусрічають відвідувачів у музеї. таким може похвалитися далеко не кожний сільський чи районний музей. Тут же - рай для душі туриста.
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: