Що таке QR? Як сканувати QR-коди? - КУЛЬТУРА і ТУРИЗМ ЧЕРНІГІВЩИНИ - форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
КУЛЬТУРА і ТУРИЗМ ЧЕРНІГІВЩИНИ - форум » ІНФОРМАЦІЯ » Новини форуму » Що таке QR? Як сканувати QR-коди? (QR-коди)
Що таке QR? Як сканувати QR-коди?
admin Дата: П'ятниця, 09-Груд-11, 16:24 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Адміністрація
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: відпочиває
Знати про культурно-мистецькі події Чернігівщини або довідатись інформацію про туристичні об'єкти з мобільних телефонів стало набагато простіше!

Читати новини та знати про культурно-мистецькі події Чернігівщини з мобільних телефонів стало набагато простіше, завдяки QR-коду, який ви бачите на екрані.

Що таке QR-код?
QR-код —-це двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може моментально занести в свій телефон текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по веб-лінкам, відправляти смс-повідомлення та ін. За допомогою QR-кодів навіть організовують конкурси та рольові ігри. Технологія QR-кодів була розроблена в Японії, згодом мобільні мітки поширились в Європі та США.

Яким чином зчитуються QR-коди?
За допомогою мобільного телефону з камерою та встановленою в неї програми зі зчитування QR-кодів прочитати закодовану інформацію, а турист, наприклад, може легко отримати інформацію про туристичний об’єкт.

Використання:
1. Візьміть мобільний телефон з камерою
2. Запустіть програму для сканування коду
3. Наведіть об'єктив камери на код
4. Отримайте інформацію!

Чи потрібно користувачу з’єднання з інтернетом для зчитування коду?
З’єднання з інтернетом потрібно тільки у тому випадку, якщо в мітці закодовано посилання на сайт. Але якщо мітка містить текстову інформацію, то текст буде безпосередньо відображатись на екрані мобільного телефону.

Навіщо впровадження QR-кодів у Чернігові?
Це дасть змогу, наприклад, індивідуальному туристу без додаткових зусиль зорієнтуватись у місті, отримати базову інформацію про туристичні об’єкти та послуги на Чернігівщині.

Де будуть розміщені QR-коди?
Основна кількість міток буде наноситись на туристичні об’єкти міста (пам’ятки архітектури, церкви, музеї), залізничний вокзал, зупинки, а також на заклади учасників-партнерів.
Листівки, туристичні буклети та інша друкована продукція партнерів будуть обов'язково містити в собі додаткову інформацію з QR-кодами.
 
КУЛЬТУРА і ТУРИЗМ ЧЕРНІГІВЩИНИ - форум » ІНФОРМАЦІЯ » Новини форуму » Що таке QR? Як сканувати QR-коди? (QR-коди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Гаряча лінія