Відбірковий конкурс у м. Чернігів

13 вересня 2014.

Ваша перепустка на фестиваль – три пісні українською мовою та оригінальне творче обличчя!

І жодних вступних внесків!!!

"Червона рута” – це унікальна нагода потрапити в хіт-паради, популярні теле - і радіопередачі, засвітитися перед менеджерами та продюсерами, виступити на найкращих музичних інструментах з фірмовим звуком і світлом найвищої якості.

 

"Червона рута” дає шанс молодим і невідомим стати популярним, модним і хітовим!ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОВІДКАМИ І ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ

в Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв:

м. Чернігів, вул. Шевченка, 54


тел. (04622)3-81-97, 3-80-14


  Для участі у чернігівському відбірковому конкурсі необхідно завантажити Заявку та анкету учасника відбіркового конкурсу фестивалю «Червона рута-2015», заповнити та надіслати на адресу onmckim@ukr.net
або роздрукувати та надіслати поштою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 54 та підписати "Анкета учасника у чернігівському відбірковому конкурсі Фестивалю Червона Рута"

 
ПОШТОЮ ДОКУМЕНТИ НА УЧАСТЬ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ДО 8 ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ

ПРЕС-РЕЛІЗ

«Червона рута» - найбільший та найстарший україномовний Всеукраїнський фестиваль, який протягом 25 років своєї діяльності сформував українську національну масову музику, має загальнодержавний масштаб та виконує місію виховання патріотичної свідомості в усіх регіонах України.

Агресія сусідньої держави поставила під загрозу не тільки економіку України, але й її політичну незалежність. Разом з військовою мобілізацією виникла гостра необхідність в проведенні виховної роботи з молоддю, стимулюванні та оприлюдненні її творчості на актуальну тематику патріотизму та відданості Батьківщині.

21 березня 2014 року у зв’язку з нагальною необхідністю залучення широких верств української молоді до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики Міністерство культури України включило проведення 27 відбіркових конкурсів фестивалю «Червона рута» до плану роботи на 2014 рік, що відбудуться в 24 обласних центрах України, Автономній Республіці Крим, містах Севастополь і Київ (Лист Мінкультури від 21.03.14 №116/9/15-14).

Незважаючи на складну політичну ситуацію проведення україномовного фестивалю «Червона рута», як важливої події для об’єднання країни підтримано не тільки департаментами та управліннями культури облдержадміністрацій, але й українською творчою інтелігенцією та кримсько-татарською громадою АР Крим. На цей час, відповідно до плану роботи управлінь культури облдержадміністрацій відбіркові конкурси вже відбулися 22 березня у Полтаві, 29-30 березня у Львові, 5 квітня у Вінниці, 6 квітня у Черкасах, 12 квітня у Запоріжжі, 3-4 травня у Миколаєві, 17 травня в Сумах, 14-15 червня у Рівному, 21 червня в Одесі, 28 червня в Херсоні, 29 червня Луганський і Донецький у м. Херсон.

Чернігівський обласний відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута» відбудеться 13 вересня 2014 року в Міському палаці культури (вул. Щорса, 23).

Конкурс є безкоштовним, вхід вільний. Переможців конкурсу фестиваль «Червона рута» залучить до виступів на півдні та сході України, серед військовослужбовців збройних сил України, там де є необхідність в сучасній українській патріотичній пісні.Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична, інша музика та український автентичний фольклор, який буде представлений у таких напрямках: сольний та гуртовий спів (виконання українських народних пісень в автентичній давній манері співу), виконання українських народних обрядових дійств (показ календарних обрядів, звичаїв молодіжних зібрань і дозвілля), сольна та гуртова інструментальна музика, кобзарсько-лірницьке виконавство (гра на традиційних інструментах в автентичній давній манері народної гри і музикування). Виконавцями фольклору є молодь і діти (віком від 6 років), а не старші люди (бабусі і діди). До того ж вони виступатимуть насамперед із молодіжним і дитячим репертуаром.

На кожному відбірковому конкурсі будуть визначені переможці, які виступатимуть у фіналі фестивалю в 2013 році у Києві та гідно представлятимуть свій регіон на всеукраїнському рівні.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та іншої музики є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості, а його виконання – максимально наближене до виконання справжніми носіями традиційної народної культури Фактично, фестиваль робить з початківців зірок. Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Руслана, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Сестри Тельнюк, Марія Бурмака, Віктор Павлік, Катя Чіллі, Альоша, гурти “ВВ”, “Брати Гадюкіни”, “Сестра Віка”, “Скрябін”, “Тартак”, “Піккардійська терція”, “Плач Єремії”, “Танок на майдані Конго”, “Мертвий півень”, “Кому вниз”, “Брати Блюзу”, “Гайдамаки” та інші.

Фестиваль виконує важливу державотворчу функцію в Україні і має всеукраїнський масштаб, формує сучасну естрадну і молодіжну школу вітчизняної музики. Дає змогу нашій державі інтегруватися у світовий культурний простір, допомагає нашим виконавцям досягнути конкурентоспроможності на міжнародній арені.

Дирекція фестивалю «Червона рута»
01033, м.Київ - 33, а/с 50, тел. (044) 360-75-26, (067) 445-57-87, (066) 880-38-32
електронна адреса: chruta@ukr.net; сайт: www.chervonaruta.info

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОВІДКАМИ І ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ
у Чернігівський обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв
(м. Чернігів, вул. Т.Шевченка, 54, відділ народної творчості)
тел. (04622)3-80-14

Фестиваль виконує важливу державотворчу функцію в Україні і має всеукраїнський масштаб, формує сучасну естрадну і молодіжну школу вітчизняної музики.

Дає змогу нашій державі інтегруватися у світовий культурний простір, допомагає нашим виконавцям досягнути конкурентоспроможності на міжнародній арені.


Офіційна група "вконтакті"QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.