Головна » Файли » Туристичні проекти » Інвестиційні проекти

Ми разом зробимо Чернігівщину туристичною меккою!

Завантажити з сервера

(452.5 Kb)
01-Чер-11, 22:19
Всі знають, що в Україні однією з пріоритетних галузей економіки - є туризм. У всьому світі все держави приділяють цій галузі максимальну увагу, тому що вона динамічно (випередивши всі інші галузі економіки) розвивається, приваблює величезні інвестиційні ресурси та інноваційні розробки для динамічного розвитку послуг відпочинку, розваги і пізнання, що дуже цінують більшість людей не залежно від місця проживання, національності та віросповідання.
Чернігівська область займає в Україну пріоритетне становище для динамічного розвитку туризму, так як в своєму розпорядженні кількома перевагами в порівнянні з іншими областями:
1. Дуже потужна рекреаційна зона (Чернігівське полісся з її численними річками, річечками, озерами, лісами, луками, болотами та її тваринним світом) покриває майже всю область. Є дуже багато диких і унікальних місць.
2. Досить багата і, напевно після Києва, одна з найбагатших і стародавніх історій Україна і земель руських. 16 пам'ятників домонгольського періоду (?).
3. Відмінна транспортна інфраструктура.
4. Прикордонне поєднання трьох братніх держав: Росії, Україні і Білорусії.
Наше об'єднання «Кластер водного туризму в Чернігівській області» займається з
2007 розвитком в'їзного туризму в Чернігівську область. В основному роботу ми почали зі створення корпоративного об'єднання венчурних інвесторів, які і стали власниками створеного проекту. У 2007 році ми почали з 2-х інвесторів, 2008 році з 4-х інвесторів, а в 2010 році нас стало 7 чоловік (приватні підприємці фізичні особи). Таке об'єднання в Чернігівській області в туристичній галузі відбулося вперше. Наш інвестиційний проект носить нову назву в економіці - покрокові інвестиції. За 4 роки ми інвестували 350 000,00 гривень на розробку інноваційних сплавних засобів катамаранного типу і отримали на ці розробки патент за № +51092 (пліт туристичний). Таких плотів немає в СНД та й в світі таких конструкцій ми ніде не знайшли. Кожен пліт - це нова розробка (у нас знайшовся професійний конструктор-ентузіаст, який наші ідеї втілював у креслення).
Ідея подорожей на плотах по річці Десна народилася в 2003 році в круїзі по річці Ніл в Єгипті. Побачивши величезний сплавний флот річки Ніл (800 судів працює на туризм в Єгипті), а так само оцінивши їх мізерну природу (їх подорожі пов'язані з історією Єгипту вздовж берегів річки Ніл), ми вирішили, що чернігівська земля має ряд переваг, які перераховані вище, а найголовніше має чисту і дуже красиву річку Десна, якій немає аналогів у Європі (за чистотою, диких місцях і багатством фауни і флори).

Додано: 01-Чер-11 22:19

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: