Головна » Файли » Культурно-соціальний розділ » Культура

Про обласні конкурси і теоретичну олімпіаду серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Завантажити з сервера

(25.4 Kb)
05-Лют-14, 13:21
Відповідно до підпункту 4 пункту 7 Положення про Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 11 січня 2013 року №11, планів роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв, обласного методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів на 2014 рік та з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності та набуття гідної теоретичної підготовки

НАКАЗУЮ:

1. Провести обласні конкурси виконавців на музичних інструментах, вокалу, ансамблів і теоретичну олімпіаду з музичної літератури (надалі – Конкурси і теоретична олімпіада) серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

2. Затвердити Положення про обласні конкурси виконавців на музичних інструментах, вокалу, ансамблів і теоретичну олімпіаду з музичної літератури, що додається.

3. Затвердити склад Організаційного комітету та журі Конкурсів і теоретичної олімпіади (додатки 1, 2).

4. Директору Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв (Смоляк Л.І.), директору Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького (Суховерський В.М.), директору Чернігівського обласного художнього музею ім.Г.Галагана (Ральченко І.Г.), начальнику управління культури Чернігівської міської ради (Васюта О.П.), начальнику управління культури і туризму Ніжинської міської ради (Примаченко В.С.) забезпечити організацію і належні умови проведення Конкурсів і теоретичної олімпіади.

5. Керівникам відділів культури і туризму районних державних адміністрацій, управлінь культури міських рад забезпечити участь у Конкурсах і теоретичній олімпіаді учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

6. Заступнику директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації (Белінсон Л.В.) забезпечити фінансування заходів по проведенню Конкурсів і теоретичної олімпіади.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Левочка О.В.

Директор Департаменту
С. М. Мойсієнко


Додано: 05-Лют-14 13:21

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: