Головна » Файли » Культурно-соціальний розділ » Культура

Про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія-2014» серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Завантажити з сервера

(20.9 Kb)
05-Лют-14, 13:17
Відповідно до підпункту 4 пункту 7 Положення про Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 11 січня 2013 року №11, планів роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв, обласного методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів на 2014 рік та з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку хореографічного мистецтва

НАКАЗУЮ:


1. Провести 20 березня 2014 року обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія-2014» (надалі – Фестиваль) серед хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

2. Затвердити Положення про обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія-2014», що додається.

3. Затвердити склад Організаційного комітету та журі Фестивалю (додатки 1, 2).

4. Директору Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв (Смоляк Л.І.), директору Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка (Линник С.Д.) забезпечити організацію і проведення Фестивалю.

5. Керівникам відділів культури і туризму районних державних адміністрацій, управлінь культури міських рад, директорам Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького (Суховерський В.М.) та Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької (Єрмольченко Л.Л.) забезпечити участь у Фестивалі учнів та викладачів з підпорядкованих початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

6. Заступнику директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації (Белінсон Л.В.) забезпечити фінансування заходів по проведенню Фестивалю.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Левочка О.В.

Директор Департаменту
С.М. Мойсієнко


Додано: 05-Лют-14 13:17

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: