Головна » Файли » Культурно-соціальний розділ » Культура

Про відкритий фестиваль-конкурс молодих композиторів ім. Л.М.Ревуцького

Завантажити з сервера

(25.9 Kb)
09-Квіт-14, 12:44
Відповідно до підпункту 4 пункту 7 Положення про Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації,затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 11 січня 2013 року №11, плану роботи на 2014 рік та з метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, створення умов для удосконалення професійного рівня учасників конкурсу, популяризації композиторської школи Л.М.Ревуцького, українського сучасного мистецтва, залучення молоді до активної участі в культурному житті країни, зміцнення міждержавних культурних зв’язків

НАКАЗУЮ:


1. Провести 26-28 березня 2014 року відкритий фестиваль-конкурс молодих композиторів ім. Л.М.Ревуцького (надалі – Конкурс).

2. Затвердити Положення про відкритий фестиваль-конкурс молодих композиторів ім. Л.М.Ревуцького (додається).

3. Документи на участь в Конкурсі подаються до 24 березня 2014 року на адресу Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького.

4. Директору Чернігівського музичного училища ім. Л.М.Ревуцького (Суховерський В.М.) забезпечити організацію та проведення Конкурсу.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Левочка О.В.

Директор Департаменту
С.М. Мойсієнко


Додано: 09-Квіт-14 12:44

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: