Головна » Файли » Законодавча база в галузі туризму » Положення. Постанови

Про заходи щодо профілактики холери в Україні

14-Чер-12, 11:09
На сьогодні в світі склалася несприятлива епідемічна ситуація з холери, що може негативно вплинути на санітарно-епідемічне благополуччя населення країни.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щорічно в світі реєструється 3- 5 мільйонів випадків холери, з яких 100 - 120 тисяч закінчуються смертельно для потерпілих. За останні п'ять років вогнища цієї небезпечної інфекції реєструвалися у країнах Африки (Замбії, Сомалі, Мозамбіку, Камеруні, Зімбабве), південно-східної Азії (В'єтнамі, Індії, Пакистані, Лаосі), країнах Карибського басейну (Гаїті, Домініканська республіка, Венесуела).

Під час останнього спалаху холери у Донецької області влітку 2011 року захворіло 57 осіб (33 хворих і 24 віброносія). Причиною спалаху було завезення токсигенних холерних вібріонів з ендемічних регіонів світу.
Проведені протиепідемічні заходи щодо локалізації цього вогнища холери дозволили запобігти її поширенню та смертельним випадкам серед людей.

З метою недопущення завезення, виникнення і розповсюдження на території України холери, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, керуючись статями 29, 30, 32, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статтею 28 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Правилами санітарної охорони території України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 року № 893
Додано: 14-Чер-12 11:09

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: