Головна » Файли » Плани. Доповіді » Проекти рішень

Про внесення змін до Положення про обласні стипендії видатним діячам

12-Бер-18, 14:55
УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
(дванадцята сесія сьомого скликання)

___ березня 2018 року № 12/VІІ
м. Чернігів

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону

З метою збільшення видатків на виплати стипендій видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України, сприяння творчому розвитку, професійному зростанню, відзначення особистих досягнень та у зв’язку з підвищенням соціальних стандартів, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Положення про обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України, затвердженого рішенням обласної ради від 7 грудня 2017 року «Про внесення змін до рішення обласної ради від 27 грудня 2001 року «Про обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України»», виклавши пункт 6 Положення в наступній редакції, а саме:
« 6. Для видатних діячів культури і мистецтв встановлюється дев’ять щомісячних стипендій у розмірі 1 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 01 січня календарного року.».

2. Чернігівській обласній державній адміністрації у 2018 році забезпечити фінансування зазначених видатків в межах загальних асигнувань, затверджених в обласному бюджеті, а при формуванні обласного бюджету на наступні роки передбачати кошти на виплату стипендій, виходячи з фінансових можливостей обласного бюджету.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

Голова обласної ради І.С. Вдовенко
Подання:

Департамент культури і туризму,
національностей та релігій
обласної державної адміністрації


Директор Департаменту О.В. Левочко
Погоджено:

В.о.першого заступника голови
облдержадміністрації

Ю.А. Свириденко

Заступник голови – керівник апарату
облдержадміністрації

Н.А. Романова

Перший заступник голови
Чернігівської обласної ради

В.В. Мельничук

Директор Департаменту фінансів
облдержадміністрації

В.В. Дудко

Начальник юридичного відділу
апарату облдержадміністрації

Н.М. Мужикова

Начальник юридичного відділу
виконавчого апарату обласної ради


П.А. Богуш


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ,
НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
вул.Коцюбинського,70, м. Чернігів, 14000, тел. - факс (0462) 67-62-63, e-mail: dep@cult.gov.ua

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення дванадцятої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Положення про обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України»

Рішенням Чернігівської обласної ради від 27.12.2001 року були засновані обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України.
Рішенням Чернігівської обласної ради від 7 грудня 2017 року було затвердженого Положення про обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України.
У зв’язку з підвищенням соціальних стандартів, з метою збільшення видатків на виплати стипендій видатним діячам культури і мистецтв, для дотримання вимог чинного законодавства та стимулювання творчості видатних діячів культури і мистецтв, кількість яких коливається кожен рік від відзначення їхніх особистих досягнень, Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації пропонує внести зміни до пункту 6 Положення про обласні стипендії видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних творчих спілок України, в якому визначається кількість визначних діячів культури.

Директор Департаменту О.В. Левочко

Додано: 12-Бер-18 14:55

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: