Головна » Файли » Плани. Доповіді » Проекти рішень

Про внесення змін до рішень обласної ради

Завантажити з сервера

(22.1 Kb)
23-Лис-17, 10:16
УКРАЇНА

ЧЕРН І Г І В С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А

Р І Ш Е Н Н Я

(одинадцята сесія сьомого скликання)

__грудня 2017 року №___11/VII

м.Чернігів


Про внесення змін до
рішень обласної ради

З метою врегулювання питання щодо призначення керівників комунальних закладів культури, враховуючи подання Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації,відповідно до статті 21-5 Закону України «Про культуру», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,обласна рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення обласної ради від 24 травня 2007 року «Про розмежування повноважень щодо управління та розпорядження об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області», а саме:
1.1.Пункт 4 рішення доповнити підпунктом 4.6. наступного змісту:
«4.6. Призначення та звільнення керівників закладів культури, проведення конкурсного добору на відповідні посади, крім керівників театрів та вищих навчальних закладів у сфері культури».
1.2. Пункт 1.2. рішення після слів «про освіту» доповнити словами «та керівників закладів культури, які призначаються на посаду відповідно до Закону України «Про культуру».
2. Внести зміни до Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, затвердженого рішенням обласної ради від 3 лютого 2009 року, а саме:
2.1. Пункт 1.2. Порядку доповнити абзацом другим наступного змісту:
«Призначення та звільнення керівників закладів культури, крім керівників театрів та вищих навчальних закладів у сфері культуриздійснюється обласною державною адміністрацією, відповідно до Закону України «Про культуру».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності та з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

Голова обласної ради І.С. Вдовенко

Додано: 23-Лис-17 10:16

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: