Головна » Файли » Плани. Доповіді » Проекти рішень

Про внесення змін до рішення обласної ради від 22 грудня 2005 року «Про обласні стипендії творчій молоді»

Завантажити з сервера

(18.2 Kb)
23-Лис-17, 10:24
УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
(одинадцята сесія сьомого скликання)

7 грудня 2017 року № 20-11 / VII
м. Чернігів

Про внесення змін до рішення обласної ради від 22 грудня 2005 року «Про обласні стипендії творчій молоді»

З метою збільшення видатків на виплати стипендій творчій молоді та підтримки молодих обдарованих митців, сприяння творчому розвитку, професійному зростанню, відзначення особистих досягнень та у зв’язку з підвищенням соціальних стандартів, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення обласної ради від 22 грудня 2005 року «Про обласні стипендії творчій молоді», а саме:
1.1. Пункт 1 рішення викласти в наступній редакції:
«1. Встановити десять щомісячних обласних стипендій творчій молоді».
1.2. Положення про обласні стипендії творчій молоді викласти у новій редакції (додається).

2.Чернігівській обласній державній адміністрації щорічно при формуванні обласного бюджету передбачати кошти на виплату стипендії.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

Голова обласної ради І.С. Вдовенко


ПОЛОЖЕННЯ
про обласні стипендії творчій молоді
(в редакції рішення одинадцятої сесії обласної ради
сьомого скликання 7 грудня 2017 року № 20-11 / VII)

1. Обласні стипендії творчій молоді (далі – обласні стипендії) призначаються відповідно до рішення дев’ятнадцятої сесії четвертого скликання Чернігівської обласної ради від 22 грудня 2005 року «Про обласні стипендії творчій молоді», з метою підтримки молодих обдарованих митців, сприяння творчому розвитку та професійному зростанню, засвідчення особистих досягнень.
2. На здобуття обласних стипендій може бути висунуто викладачів, студентів мистецьких навчальних закладів, діячів культури, мистецтв і туризму, членів обласних відділень Національних творчих спілок України, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток літератури, музичного, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, театральної справи, туризму, мають загальне визнання та які на день призначення стипендії не досягли 35-ти річного віку, а також проживають, працюють, навчаються на території Чернігівської області.
3. Висування кандидатів на здобуття обласних стипендій здійснюють педагогічні, студентські ради, трудові колективи, профспілкові організації закладів культури один раз на рік.
На загальних зборах відкритим голосуванням приймається рішення про визначення кандидата, за якого проголосувало не менше 2/3 присутніх на засіданні.
В тижневий термін рішення подається до Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації для розгляду на засіданні колегії та внесення пропозицій до обласної державної адміністрації.
4. Протягом десяти днів з дня подання пропозиції Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, голова обласної державної адміністрації призначає обласні стипендії.
5. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації призначається десять щомісячних стипендій для творчої молоді в розмірі 1 прожитковий мінімум (кожна), встановленого для працездатних осіб на 01 січня календарного року.
6. Обласні стипендії виплачуються щомісячно протягом одного року незалежно від розміру одержаної заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів, не заборонених законодавством.
Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації здійснює виплати через відповідні спілки, за місцем роботи, навчання або місцем проживання стипендіата.
7. Після закінчення вказаного строку стипендіат має право на повторне висунення своєї кандидатури на здобуття обласної стипендії, яке здійснюється в установленому порядку, передбаченому цим Положенням.
8. У разі звільнення стипендіата, виплата припиняється з місяця, наступного за місяцем, у якому вибув стипендіат.
9. Педагогічні, студентські ради, трудові колективи, профспілкові організації закладів культури, за пропозиціями яких було призначено стипендії, повідомляють у десятиденний строк Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації про вибуття стипендіата.
10. Позбавлення стипендіата обласної стипендії може бути здійснене головою обласної державної адміністрації за поданням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації на підставі рішень педагогічних, студентських рад, трудових колективів, профспілкових організацій закладів культури.
11. У разі смерті стипендіата виплата обласної стипендії припиняється.
12. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою обласних стипендій, починаючи з 2018 року, здійснюється в межах коштів щорічних загальних асигнувань на Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Директор Департаменту О.В. Левочко

Додано: 23-Лис-17 10:24

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: