Головна » Файли » Культурно-соціальний розділ » Культура

Збірка матеріалів науково-практичної конференції «Хрещення Київської Русі: визначна подія в історії українського народу»

Завантажити з сервера

(1.05 Mb)
25-Лип-13, 23:02
Видання відкривається вітальним словом голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка та містить два розділи: історичний і філософсько-культурологічний. Всього – двадцять сім матеріалів. Серед авторів: доктори наук Алла Киридон, Сергій Лепявко, В’ячеслав Мордвінцев, Володимир Ричка, Володимир Личковах; дослідники з Донецька, Запоріжжя, Києва, Чернігова. Йдеться, зокрема, про роль Володимирового хрещення у подальшому розвитку українських земель, процеси християнізації на Русі до і після прийняття християнства Володимиром, роль Києва та Чернігова в цьому, постаті діячів православної церкви, які пов’язані з Чернігово-Сіверщиною.

Книга призначена для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, політологів, істориків, викладачів, аспірантів, студентів, всіх, хто цікавиться питаннями християнізації Київської Русі та розвитку християнства на теренах України. Збірка рекомендована до друку рішенням Вченої ради Українського інституту національної пам’яті.

У підготовці видання взяли участь: Департамент культури та туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Київське представництво Інституту Кеннана, Сіверський інститут регіональних досліджень, Сіверський центр післядипломної освіти, Український інститут національної пам’яті, Чернігівська міська рада.

Додано: 25-Лип-13 23:02

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: