Головна » Файли » Культурно-соціальний розділ » Історія

Збірник «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни»

Завантажити з сервера

(1.45 Mb)
20-Сер-12, 18:49
Збірник: «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни: Матеріали Міжнародної наукової конференції, м. Корюківка, 14 грудня 2011 р.»
У збірнику «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни» представлені матеріали однойменної Міжнародної наукової конференції, проведеної 14 грудня 2011 р. у місті Корюківка Чернігівської області на виконання Указу Президента України В. Януковича «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії» від 22 вересня 2011 р. № 925.

Збірка вміщує вітання гостям і учасникам конференції від її організаторів, наукові доповіді та повідомлення вітчизняних істориків і краєзнавців, музейних працівників України, Білорусі та Росії, присвячені проблемним питанням руху Опору в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, терору і злочинів нацистської окупаційної влади проти мирного населення та питанням державної політики з увічнення пам’яті
жертв війни, і конкретно – вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії 1943 р.

Видання призначено для істориків, краєзнавців, вчителів і викладачів, студентів, представників органів влади, всіх причетних до реалізації державної політики пам’яті в Україні.

Додано: 20-Сер-12 18:49

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: