10 жовтня відбудеться відкриття 92-го театрального сезону Чернігівського драмтеатру прем’єрою вистави «Перемудрували»

10 жовтня відбудеться відкриття 92-го театрального сезону Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Новий театральний сезон відкривається прем’єрою вистави «Перемудрували». Підтримуючи кращі театральні традиції постановки вітчизняної класики, режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Віра Тимченко підготувала чернігівському глядачеві зустріч з героями жартівливої оперети «Пошились у дурні» класика української драматургії Марка Кропивницького.

14 жовтня відбудеться презентація нового театрального майданчика «Біла сцена» прем’єрним показом психологічної драми «Наташа. Хроніка мрії» за п’єсою сучасного драматурга Ярослави Пулінович «Наташина мечта» у постановці молодого режисера Артема Аніщенка. Сценографія та костюми Катерини Бабич.

Протягом цього сезону Чернігівський драмтеатр запропонує глядачам кращі сценічні постановки, минулих років, зокрема «Безумний день або Весілля Фігаро» і «Слуга двох панів», «Комедія помилок» і «Наше містечко», «Кайдашева сім’я» і «За двома зайцями», «Ніч перед Різдвом» і «Вій. Докудрама» та багато інших. У перспективі – робота режисерів театру над новими виставами та активна гастрольна діяльність творчого складу, участь у престижних фестивальних проектах як в Україні, так і за її межами.

З 20 по 27 жовтня на базі Чернігівського театру відбуватиметься XXV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі».
Участь у ювілейному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» візьмуть 10 театральних колективів з України, Білорусі, Польщі: 2 Київських – Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка та Національний академічний театр оперети, драмтеатри з Дніпра, Ніжина, Полтави і Херсону; наші білоруські колеги з Гомеля та польські майстри театрального мистецтва з Варшави. У програмі фестивалю представлені спектаклі, поставлені за відомими творами літературної класики в осучасненому режисерському прочитанні, й вистави нинішніх драматургів, що відображують різноманітні грані нашого сьогодення.

Наразі творчий колектив Чернігівського театру натхненно готується до початку й успішного проведення 92-го театрального сезону. Інформація про усі важливі події в житті театру оперативно розміщатиметься на сайті драмтеатру.
Додано: 25-Вер-17 13:18

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: