11 квітня в художньому відділі НКМ ім. І.Спаського відбулася урочиста презентація виставки творчих робіт

11 квітня в художньому відділі НКМ ім. І.Спаського відбулася урочиста презентація виставки творчих робіт випускниці Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької, народної майстрині м. Ніжина (2016 р.) Марії Глиняної (Кіндєєвої).
З роботами дівчини ніжинці вперше познайомилися восени 2006 року і були приємно вражені яскравою експресією її абстрактних композицій, виконаних фломастером та гелевою ручкою.
Живописні та графічні роботи молодої художниці після тієї першої презентації ще не раз експонувалися на виставках в художньому відділі музею. І кожного разу глядач відкривав для себе все нові і нові грані Марійчиного таланту.
Результатом її творчого пошуку стала нова техніка, в якій виконано роботи презентованої нині колекції. Декоративні панно з текстилю, представлені на виставці, поєднують в собі принцип аплікації і клаптикової техніки печворк, а флористичні картини зі штучних квітів, виготовлених руками самої Марії, є гідною альтернативою 3D-техніці.
Спілкування з майстринею і її роботами не залишило байдужим нікого з присутніх на презентації. Всі щиро дякували Марії за її талант та щедрість, з якою вона ділиться ним з людьми, і побажали:
Хай дарує Бог благословення досягти найвищої мети.
І з міцним здоров’ям і натхненням
До вершини творчості іти.
Виставка діятиме до 11 травня 2018 року за адресою вул. Батюка, 6, без вихідних, тел. для довідок: 2-36-96.


Н.Тира, зав. художнього відділу
НКМ ім. І.Спаського
Додано: 12-Квіт-18 11:50

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: