16 березня. «Слава примножена справами» - виставковий проект у Палаці гетьмана Розумовського

«Слава примножена справами» - виставковий проект, який вперше представить унікальні ікони із колекції заповідника «Чернігів стародавній», які були виготовлені на замовлення Гетьмана, в єдиному на теренах України палаці Гетьмана «Гетьманської столиці», з метою належним чином вшанувати Кирила Розумовського, якого саме Чернігівщина дала Україні.

На Чернігівщині, в с. Лемеші, 18 березня 1728 р. народився Кирило Розумовський, на Чернігівщині, у м. Батурин, формував свою гетьманську резиденцію з 1750 по 1764 рр., на Чернігівщині, у м. Батурин, Гетьман навіки упокоївся в 1803 р. і, згідно його заповіту, у м. Батурин він похований, на Чернігівщині, у м. Батурин, збережена могила К.Розумовського - це єдина на території України збережена могила гетьмана України.

У період національного та духовного відродження нашого суспільства, ми маємо гідно, ґрунтовно і всебічно розкривати славетну сторінку нашої історії - культурний та духовний розвиток Гетьманщини, який проводив гетьман Кирило Розумовський. Саме цьому сприяє весь творчий задум виставки.

На виставці буде представлено 13 творів сакрального мистецтва, які є невід’ємною частиною культурної спадщини України, а їх експонування у палаці гетьмана України Кирила Розумовського є унікальною можливістю продемонструвати їх широкому колу відвідувачів та розкрити гетьмана Кирила Розумовського як мецената та його роль у культурній розбудові Гетьманщини.

Запрошуємо на відкриття виставки 16 березня о 12:00 , м. Батурин, Палац гетьмана Кирила Розумовського



Додано: 14-Бер-18 15:56

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: