31 травня музей-заповідник Михайла Коцюбинського запрошує на презентацію книги Станіслава Пономаревського

31 травня о 10 годині в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться презентація книги науковця Станіслава Пономаревського «Народна пісня Чернігівського Полісся: жанрово-тематичний і поетичний дискурс». Запрошуємо всіх охочих!

Станіслав Пономаревський – доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри педагогіки та психології Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У науковому доробку Пономаревського чимало праць з історії та теорії педагогіки, фольклористики, діаспорознавства, мистецтвознавства. Дослідник уже багато років збирає та вивчає фольклорні тексти Чернігово-Сіверського краю. Цьогоріч Станіслав Пономаревський – кандидат на здобуття літературно-мистецької премії імені Михайла Коцюбинського у категорії «Народознавство».

Книга «Народна пісня Чернігівського Полісся: жанрово-тематичний і поетичний дискурс» – це монографія, у якій на основі фольклорних записів обґрунтовується сучасний стан, умови функціонування, тематична й поетична специфіка побутування жанрів народної пісенності на Чернігівському Поліссі. Автор проводить аналіз жанрів і жанрових різновидів календарно-обрядової та сімейно-обрядової поезії, народної позаобрядової лірики, балад, творчості релігійного спрямування. Також автор розглядає елементи поетики танцювальних приспівок різних типів.

Презентація відбудеться 31 травня.
Початок – о 10 годині.
Вхід – вільний!
Довідки за тел.: (0462) 677-481, 678-741.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.Додано: 22-Трав-19 13:06

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: