6-9 квітня. Міжнародна туристична виставка «Tourism. Leisure. Hotels.» (Кишинів, Республіка Молдова)

З 6 по 9 квітня 2017 р. у м. Кишинів Республіки Молдова заплановано проведення 22-ї Міжнародної туристичної виставки “Tourism. Leisure. Hotels.”, яка присвячена новітнім тенденціям розвитку туристичної галузі.
Організаторами зазначеної виставки є Агентство з туризму Республіки Молдова та Міжнародний виставковий центр “Moldexpo”. У виставці візьмуть участь профільні державні органи, представництва міжнародних організацій, професійні асоціації, туроператори, туристичні агентства, готелі, туристичні пансіонати, SPA- курорти і туристичні комплекси, авіакомпанії, транспортні і страхові компанії, організатори конференцій і конгресів, розробники спеціалізованого програмного забезпечення і систем бронювання, компанії, які займаються навчанням у сфері туризму, культури і відпочинку та спеціалізовані видання.

Для отримання більш детальної інформації стосовно участі у відповідній виставці потрібно зв’язатися з організатором: МВЦ “Moldexpo”.
Контактна особа – Світлана Гелан, тел.: +373 22 810 410, +373 69 328 257, е-mail: ghelan@moldexpo.mdДодано: 23-Січ-17 15:30

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: