95-річні ювілеї бібліотек

Цього року бібліотеки Городнянщини, а саме Городнянська центральна бібліотека, районна дитяча бібліотека, Куликівська, Тупичівська для дорослих, Великолиственська бібліотеки-філії відзначили 95-річний ювілей.
З цієї нагоди в читальному залі бібліотеки відбулася ювілейна конференція «Бібліотеки Городнянщини: історія та сучасність». До початку заходу присутні мали змогу познайомитися з виставками архівних документів, фотовиставками з історії бібліотек району.

Бібліотечні працівники у своїх доповідях з презентаціями познайомили гостей із історією та традиціями центральної бібліотеки, її інноваційною діяльністю, краєзнавчою та видавничою роботою, історіями районної дитячої бібліотеки та сільських бібліотек-ювілярів.

Своїми спогадами поділилась ветеран Т.П.Савоста. Йшла мова і про співпрацю бібліотеки із закладами культури, школами, територіальним центром соціального захисту населення. На свято завітали колеги із обласних бібліотек в особі директора ОДБ ім.М.Островського Т.М.Клюй, завідуючої науково-методичного відділу Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка О.А.Сльозки, Чернігівського відділення УБА, Щорської ЦБС, партнери із подарунками та вітаннями. Заступник голови РДА О.І.Верхуша подарував книги бібліотеці і разом з начальником відділу культури і туризму РДА О.Є.Биховець подарували кошти на передплату періодичних видань для бібліотек-ювілярів.

Святковий настрій бібліотекарям подарували учасники концертної програми від громади міста, користувачів, працівників РБК. Пісні звучали у виконанні ансамблю народної пісні «ЗАБАВА», солістів Н.Рапацької, Т.Колодій, Н.Купріянової, В.Бендрика, К.Смаль, А.Чучваги, квартету духових інструментів школи мистецтв. Окрасою концерту стали танцювальні номери від зразкового ансамблю бального танцю «Олена».
У кінці свята колектив бібліотеки виконав гімн бібліотеці.За поданням відділу культури і туризму
Городнянського району
Додано: 20-Лис-14 22:54

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: