«Акварелі життя Михайла Коцюбинського»

Книжкова виставка-інсталяція «Акварелі життя Михайла Коцюбинського», присвячена 155-й річниці письменника, відкрилася в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Презентація виставки відкрила щорічний виставковий салон для читачів і гостей бібліотеки.
У виставці 5 розділів: «Великий українець», «Європеєць української літератури», «Роздуми про кіно», «Стежками дитинства», «Шлях у вічність», завдяки яким розкривається багатогранна особистість – Михайло Михайлович Коцюбинський.

Презентація супроводжувалась відео та аудіо матеріалами, уривками з фільмів та мультфільмів за творами автора.
Біля виставки створений «домашній куточок», що додає презентації родинного тепла і нашої близькості до Великого майстра.
Кажуть, письменник творить власний світ. У створеному Михайлом Коцюбинським світі панує сонце, недарма його називають Великим Сонцепоклонником. Сонце письменника щедро сіє промені і сьогодні, а вишуканість і інтелігентність творчості зробила М.Коцюбинського величним генієм української культури.

На межі 19-20 ст. Михайло Коцюбинський залишився в українській літературі неперевершеним майстром слова, тонким стилістом, першим і найкращим імпресіоністом в українській літературі.
Додано: 18-Лют-19 21:47

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: