Бібліотечні зустрічі у Городні

10 квітня в читальному залі Городнянської центральної бібліотеки відбулася творча зустріч бібліотечних працівників району з Петром Шаповалом, Олексієм Бриком, Людмилою Пархоменко.
Петро Дмитрович Шаповал – добре знаний на Городнянщині, як голова міськвиконкому, заступник голови райради, Надвичайний і Повноважний Посол України в Киргизії та Білорусі, Заслужений економіст України. Він презентував книжки про своє село «Жита наливні, половіє доля», «Трудом і звитягою освячені», а також нещодавно видану книгу «Неопалима купина – наша славна Городня». Гість розповів присутнім про своє життя, роботу в Городні та про те, чим займається сьогодні. Петро Дмитрович подарував презентовані книги та книги з власної бібліотеки.

Присутні мали змогу поспілкуватись також з відомим чернігівським літератором Олексієм Григоровичем Бриком, автором 18 книг, який розповів про свій життєвий та творчий шлях, зачитав етюд із книги «Любов і зрада». Олексій Григорович подарував свої книжки для сільських бібліотек.

Приємним було спілкування із заступником головного редактора обласної газети «Деснянська правда» Людмилою Василівною Пархоменко - журналістом та поетесою.

Гості відповіли на запитання слухачів. На завершення від імені вдячних городнянців виступили міський голова Андрій Богдан та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Биховець.

На зустрічі за сприянням міського голови та директора «Городнярайагролісгосп» Надточія Ігора Анатолійовича була вирішена фінансова проблема - видання книги І.П. Дудка «Збирач скарбів народних Степан Ніс».

Директор Городнянської ЦБС
М.М.Овсієнко


Додано: 11-Квіт-14 10:29

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: