Бібліотеки Городнянщини відсвяткували 150-річчя від дня народження М.М. Коцюбинського

Бібліотеки Городнянського району активно включились у святкування 150-річчя від дня народження М.М. Коцюбинського. Урочистості відбулися в с. Вихвостів, бо саме революційні події села лягли в основу повісті М. Коцюбинського «Фата моргана».
У приміщенні сільської бібліотеки гості познайомились з книжковою виставкою та оглядом літератури «Чарівник українського слова», взяли участь у вікторині присвяченій ювіляру.
Потім свято було продовжено біля музею однієї повісті М. Коцюбинського «Фата моргана».
Гостей з найближчих сіл: В. Листвен, Тупичів, Івашківка, Куликівка, вітали сільській голова О. Акуленко, завідуюча музеєм Л. Качан. Звучали вірші присвячені Великому Сонцепоклонику.

Юні поетеси Козловська Ю. (с. Івашківка) та Довгопол Н. (с. Куликівка), читали власні вірші про Україну. Літературно-музичну композицію підготували учні Вихвостівської школи. Заступник директора по роботі з дітьми ЦБС Романчук Л.В. нагородила переможців конкурсу малюнків за дитячими творами М. Коцюбинського.

Всі гості відвідали музей та поклали квіти до пам'ятника М.М. Коцюбинського, як шану людині, яка внесла неоціненний вклад у розвиток української літератури.Додано: 23-Вер-14 12:15

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: