Центральній районній бібліотеці – 95 років

4 жовтня у залі Прилуцької центральної районної бібліотеки відбулася презентація фотопутівника "Прилуччина на світлинах минулого", яка була приурочена до 95-ї річниці створення районної центральної бібліотеки. З цієї нагоди до бібліотеки завітали автори ідеї та упорядники цього видання: Марина Будзар - кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, Віктор Моренець – відомий на Чернігівщині історик, дослідник та краєзнавець, який мешкає у столиці, але має прилуцьке коріння, Ігор Павлюченко – редактор краєзнавчого часопису «Прилуки. Фортеця»,
Ковтун Лариса Леонідівна –завідувач сектором культури, туризму і релігій райдержадміністрації, Валентина Тарасенко – директор районної централізованої бібліотечної системи, Олександр Лозовий – депутат Прилуцької районної ради.
Кожен з них розповів про свій внесок у цю книгу, про роботу над виданням, тираж якого становить 50 примірників. Всі гості з цікавістю слухали передісторію цього видання.
Показ на екрані історичних фотографій з путівника підсилювали старовинні українські народні пісні у виконанні народного аматорського колективу української народної пісні «Калинонька» Удайцівського сільського будинку культури (керівник Ростислав Кісляков).
Після презентації усі присутні ще довго спілкувалися з авторами книги, обговорювали, як виник задум виготовлення фотопутівника, як збиралися старовинні світлини українських родин до 30- х років і взагалі яку в ті часи мав розвиток і красу наш Прилуцький край.
Додано: 16-Жов-19 16:35

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: