Чернігівщина в житті великих українців

Шевченківські дні в Україні… Чернігівська обласна бібліотека для дітей започаткувала новий краєзнавчий проект «Чернігівщина в житті великих українців». Калейдоскоп заходів було розпочато з учнями 8-б класу ЗОШ № 35 міста Чернігова засіданням літературної студії «Шевченко і Чернігівщина». У рамках проекту: пізнавальна мандрівка бібліотекою, експрес-огляд рідкісних і цікавих книг бібліотеки.

На стародавній Чернігівській землі Тарас Шевченко плідно працював як поет і художник. Тут він зустрів вірних і щирих друзів, шанувальників його багатогранного таланту. Великого Кобзаря гостинно приймали представники ліберального дворянства, які переймалися долею митця. Саме на Чернігівщині Шевченко знайшов прототипів багатьох героїв своїх майбутніх творів.

Під час засідання літературної студії, вивчаючи мандри Тараса Шевченка нашим краєм, діти дізнавалися багато нового із життя митця, з цікавістю ознайомилися з презентованою книжковою виставкою, а на завершення пройшли лабіринтами інтернет-квесту «Шевченко і Чернігівщина». Школярі із задоволенням прийняли участь у всіх запропонованих заходах проекту, а ще отримали в подарунок друковану продукцію про Чернігівську обласну бібліотеку для дітей.
Додано: 13-Бер-19 19:25

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: