Чернігівський митець Володимир Дашковський очолив військових музик

Народного артиста України Володимира Дашковського, колишнього начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ, що у Чернігові, призначено начальником Військово-музичного управління Генерального штабу Збройних Сил України.
Володимир Анатолійович понад 12 років очолював військово-музичний центр, який під його керівництвом гідно представляв кращі творчі надбання національного, класичного та сучасного музичного мистецтва не тільки серед військової аудиторії, а й різноманітної глядацько-слухацької аудиторії України та поза її межами.

Своєю копіткою працею артисти досягли широкого визнання колективу, як одного з найбільш потужних та професійних військово-музичних колективів у державі. За часів командування Володимира Дашковського центр провів понад 950 концертно-гастрольних заходів у військових частинах різних гарнізонів Збройних Сил України та у цивільних закладах, брав участь у 25 міжнародних фестивалях, програмах і концертах. На міжнародних фестивалях військових оркестрів у Чехії (м. Кромержиж), Німеччині (м. Штуттгарт) та Франції (м. Жіве) військові музики з Чернігова неодноразово святкували свою перемогу на міжнародному рівні.

Також Володимир Дашковський розробив та активно впроваджує в практику інноваційні форми соціально-культурної діяльності, які впливають на процес формування у військовослужбовців, членів їх родин, а особливо у підростаючого покоління почуття громадянина і патріота Української держави. Його проекти “Армія-дітям”, “День призовника у стилі шоу”, “Світові оперні шедеври” мали великий успіх серед глядачів різних поколінь.

за інф. Військово-музичного центруДодано: 13-Січ-14 11:44

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: