Городня. Шевченківський вечір «Слово твоє невмируще в віках»

2014 рік оголошений в Україні роком Т.Г.Шевченка – нашого національного генія та пророка.
Для місцевої громади Городнянська центральна бібліотека нещодавно провела шевченківський вечір «Слово твоє невмируще в віках», на якому виступив заступник голови райдержадміністрації Ю.М.Гриценко. Розпочався захід піснею «Думи мої, думи мої…», яку виконав на бандурі С.Тимошенко. Також звучали пісні на слова Т.Шевченка у виконанні ансамблю «Ветеран», Т.Шатило, Н.Назарчук.

Шевченків «Кобзар» - вічна зоря української поезії. Цю безсмертну книгу читали ще сучасники поета, далі їх діти, внуки і правнуки. На заході вірші із цієї збірки читали присутні в залі О.Сироїд, О.Хіхлухо, К.Лебідь, В.Бендрик. Творчість Т.Шевченка – це своєрідна візитна картка українського народу. А Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна. Тому закінчився вечір піснею «Україна» у виконанні О.Трофименко.

Цим вечором план заходів до 200-літнього ювілею Кобзаря лише розпочався. Районна бібліотека протягом березня буде проводити акцію «Городнянщина читає Т.Г.Шевченка», у читальному залі та в бібліотеках-філіях оформлені книжкові виставки по творчості Т.Шевченка, пройдуть інші заходи.Додано: 18-Січ-14 12:31

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: