Городня. Відбувся вечір пам’яті Івана Петровича Дудка "На цій землі лишаючи свій слід…"

4 березня 2014 року Городнянська центральна бібліотека зібрала своїх читачів та городнянців на вечір-пам’ять І.П. Дудка «На цій землі лишаючи свій слід…» захід пройшов напередодні сорока поминальних днів із дня смерті всіма відомого і шанованого на городні краєзнавця, журналіста, літератора, друга й партнера бібліотеки.
Багато років поспіль І.П. Дудко приходив до нашої бібліотеки для зустрічі з читачами, в наших стінах ділився своїми радощами й болем, читав нові вірші, тут звучали пісні.

На фоні журавлиного блиску поминальних свічок ведучі вечора ніби перегорнули основні етапи цікавого й змістовного життя Івана Петровича, розповіли про його книги – змістовні краєзнавчі розвідки, поетичну творчість. Розповідь супроводжувалась презентацією його біографії. Зі сльозами на очах присутні дивилися відеозапис одного з останніх творчих вечорів І.П. Дудка, схвильовано слухали його голос. Адже справді на Городнянщині Івана Петровича любили й поважали всі.

Серед виступаючих, які ділились кожен своїми спогадами про журналіста – краєзнавця, були О.Г. Смаль, М.К. Єрмоленко, І.П. Дудко, О.І. Татаринцев, І.А. Маніч. Бібліотекарі читали вірші І.П. Дудка. Пісні на його слова виконали В. Пилипенко, К. Смаль, квартет «Росинка» та ансамбль «Ветеран».

Маючи справжній універсальний талант, Іван Петрович був людиною творчого неспокою, життєвої жаги. Світла пам'ять про нього завжди буде в серцях городнянців.

Додано: 05-Бер-14 14:24

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: