«Hola!» - відкриття нового еко-хостелу в Чернігові!

Чернігів – одне із найдавніших міст у Європі. Має потужний туристичний потенціал, вигідне географічне положення, цікаві заклади відпочинку. Однак, є один із важливих напрямів, який потребує постійного вдосконалення та розвитку. Чернігову, як в цілому і області, катастрофічно не вистачає сучасних бюджетних закладів розміщення.Тим більше, що нешодавно місто втратило один із готельних закладів економ - класу– готель «Брянськ». Готель «Градецький», розміщення у якому можна пропонувати далеко не всім туристам, також на грані банкрутства.

Недавні великі вихідні на травневі свята вкотре загострили цю проблему. Адже, деякі групи туристів, які приїхали на декілька днів, щоб ознайомитися з пам’ятками Чернігова та області, організатори вимушені були розселити у Ніжинському районі, бо у Чернігові місць у більш-менш бюджетних готелях не було.

Звичайно, хостел із додатковими 20 місцями, не вирішить цієї проблеми, однак те, що у готельно – розважальному комплексі «Чардаш» відкрився новий хостел «Hola!» - невеличкий, але крок вперед. Учасники презентації його відкриття, а це: екскурсоводи і працівники турфірм та музеїв, представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, ЗМІ, готельних установ та ін. умови розміщення та цінову політику визначили цілком адекватною щодо категорії таких закладів. Дуже важливе і місце знаходження хостелу – неподалік від величного Троїцького собору, містичних Болдиних гір та Антонієвих печер. Хоча і адміністративний та історичний центр Чернігова – зовсім поруч.

Керівництво комплексу планує і надалі розвивати даний вид послуг з тим, щоб, хоча б туристи з одного великого екскурсійного автобуса змогли одночасно розміститися у даному хотелі.
Додано: 12-Чер-17 19:52

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: