Канікули в бібліотеці

З початком літа у школах Чернігова запрацювали пришкільні табори, в яких діти можуть не лише відпочити, оздоровитися, а й з користю провести час в компанії друзів. Зазвичай такий відпочинок передбачає різноманітну культурно-розважальну програму, в який чільне місце посідають відвідини обласної бібліотеки для дітей.

Бібліотека від сьогодні – наче казкова рукавичка: дитячі голоси від самого ранку чутно в кожному залі. Початок літнім екскурсіям вихованців пришкільних таборів дали учні Чернігівського ліцею №22 – як старші за віком, так і молодші. Для найменших, і в першу чергу тих, хто вперше потрапив в чарівний світ бібліотеки, – фірмові книжкові страви з бібліо-кафе «Книжкова смакота». А це і книги 3D-формату, і нові журнали, і розваги, і ігри, і мультфільми. А старші відправилися в ерудит-круїзи «Мандруємо країнами Європи», «Пам’ятники тваринам у світі» та взяли участь в конкурсах на краще знання літературних героїв.

За словами заступника директора обласної бібліотеки для дітей Галини Вечерської, головне завдання бібліотекарів під час таких зустрічей – не просто розважити школярів, що відпочивають, а й забезпечити їх корисною інформацією. Ірина Філіна, педагог 22-го ліцею, підтримує цю думку, адже літо – найкращий час, аби познайомитися з новою літературою, отримати нові знання, підготуватися до нового навчального року. Відвідини бібліотеки – найкращий розвиваючий момент для дітей, що відпочивають в пришкільних таборах.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Додано: 10-Чер-18 13:55

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: