Конференція «Міжнародне співробітництво у сфері туризму»

12 квітня 2018 року у м. Одеса проходить конференція «Міжнародне співробітництво у сфері туризму» за участю представників Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.
Перед початком конференції відбувся прес-брифінг, в якому взяли участь Народний депутат України Анна Романова, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук та заступник Одеського міського голови Павло Вугельман. Під час брифінгу висвітлено питання законодавчого врегулювання сфери туризму, діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі у напрямку розвитку туризму України та пріоритети Одеси як туристичного міста.
Під час конференції обговорювались актуальні питання, що стосуються сучасних тенденцій розвитку сфери туризму, промоції українських міст на туристичному ринку, міжнародної комунікації та співробітництва.
На заході присутні представники туристичної сфери Норвегії, Великобританії, Греції, Німеччини, які поділились своїм досвідом та дали важливі поради для розвитку туризму в Україні.
Додано: 12-Квіт-18 15:26

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: