Куликівський район прийняв делегацію з Естонії. Фото

З метою підтримки багаторічних дружніх відносин, поглиблення співпраці в галузях культури та освіти, минулого тижня протягом трьох днів на Куликівщині перебувала естонська делегація – офіційні особи та фольклорний колектив «Тартес і друзі». Програма перебування естонської делегації в районі була не тільки насиченою та змістовною, але й цікавою.
23 серпня голова райдержадміністрації Олег Шпак та голова районної ради Сергій Калашник зустрілися зі своїми естонськими коллегами та учасниками творчого колективу в залі засідань Куликівської райдержадміністрації.
Очолювала естонську делегацію старійшина Пилваського повіту Улла Прееден.
Олег Шпак представив естонцям своїх колег, розповів про систему влади і самоврядування, адміністративну структуру, промисловість, соціальну сферу тощо, відповів на поставлені запитання.
Того ж дня гості відвідали Куликівську та Ковчинську школи, приватне господарство по виготовленню меблевої продукції Олега та Ірини Єлісєєвих, цех підприємця Володимира Курилова, який займається виготовленням палет для опалення з відходів деревини.
Цього ж дня учасники творчого колективу «Тартес і друзі» відвідали музей історії туристичного клубу «Вогнище», взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного прапора України, зустрілись та обмінялися концертними програмами з колективом та учнями дитячої музичної школи.
Гості з Пилваського повіту взяли участь в урочистих заходах, присвячених 90-річчю створення Куликівського району. Вони оглянули тематичну виставку Куликівського краєзнавчого народного музею, узнали про історію та трудові традиції Куликівського краю, познайомились з кращими людьми району.
А ввечері, з великим успіхом творчий колектив «Тартес і друзі» своє мистецтво демонстрував на офіційному прийомі.
Наступного дня гості з Естонії взяли участь в районному святі «Вернісаж талантів «Куликівські обжинки – 2013», присвяченому 22-й річниці незалежності України. Своїм виступом цей самобутній творчий колектив залишив гарне враження. Численні учасники та гості районного свята із задоволенням танцювали, підспівували та підтримували естонських музикантів.
Естонська делегація безпосередню взяла участь у проведенні районного свята. Із захопленням оглянули виставки територіальних громад району, дегустували національні блюда, знайомилися з народними традиціями Куликівщини.
Ввечері, переповнені емоціями та враженнями, естонські колеги прощалися з нами зі сльозами на очах.

Додано: 03-Вер-13 16:10

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: