«Квітка як усмішка сонця на садибі Михайла Коцюбинського»: з 10 травня музей-заповідник запрошує на екскурсію в саду дітей від 5 до 10 років

Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського пропонує цікаву тематичну екскурсію «Квітка як усмішка сонця на садибі Михайла Коцюбинського». Екскурсія розрахована на дітей від 5 до 10 років.
Під час екскурсії маленькі відвідувачі прогуляються садом та послухають цікаву розповідь про всі рослини, які там є. В садку Михайла Коцюбинського дітлахи зможуть побачити не лише вже знайомі їм троянди, півонії, іриси, петунії, бузок, а і незвичні для них рослини, наприклад, південну гостю – агаву, вічнозелений екзотичний кущик магонію падуболисту, а також бругмансію, різні види кактусів та ще багато чого цікавого. Окрім розповіді про сад Михайла Коцюбинського, на дітей чекатиме цікава костюмована гра в метелика та квіточки, під час якої всі учасники зможуть приміряти крила метелика і «політати» навколо квітів. Гарний настрій – гарантовано!

Вартість екскурсії – 10 грн для 1 учня.
Екскурсія розрахована для дітей 5-10 років.
Попередній запис – обов’язковий!

Тел. для запису: 677-481, (097) 465-70-91, (063) 065-61-49.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.Додано: 24-Квіт-19 18:26

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: