Майстер-клас з виготовлення орігамі

У дитинстві прості паперові вироби приводили нас в захват. Паперові літачки, кораблики, хлопавки міцно осіли в наших дитячих спогадах. Дивно, наскільки дітей тішать ці прості речі, незважаючи на те, що нині дітей здивувати вже майже не можливо. Але як радіє дитина, коли запускають в небо паперовий літак! Тому що зробив його сам!

Історія походження орігамі сягає своїм корінням в глибоке минуле і починається з древнього Китаю, де у 105 році н. е. була винайдена технологія виробництва паперу. Багато років створення білого аркушу зберігалася в найсуворішій таємниці. Але поступово таємниця стала подорожувати до Японії разом з китайськими монахами. І саме японці здогадалися складати з нього дивовижні за своєю красою фігурки.

"Складання паперу" - справжнє мистецтво. І навчитися цьому мистецтву випала нагода шестикласникам 27-ї школи напередодні дня святого Валентина, коли вони завітали до відділу мистецтв Чернігівської обласної бібліотеки для дітей на майстер-клас "Диво починається з аркуша". Хлопці і дівчата із захопленням навчалися робити святкові подарунки - сердечки-валентинки у техніці оригамі. Адже подарунок набагато цінніший, якщо зроблений власноруч і з любов’ю !
Додано: 13-Лют-19 19:04

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: