Програма «Мистецька освіта Чернігівщини» на 2011-2025 роки

Інформаційне повідомлення
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту обласної цільової довгострокової програми «Мистецька освіта Чернігівщини» на 2011-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 30 вересня 2011 року»

Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації (надалі – Департамент), повідомляє наступне.
З метою оптимізації мережі закладів культури, підпорядкованих Департаменту, рішенням десятої сесії сьомого скликання обласної ради від 22 серпня 2017 року № 27-10/VІІ було ліквідовано комунальний заклад «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв», одним із завдань і функцій якого була організація перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників закладів культури і мистецтв, розроблення пропозицій щодо удосконалення і організації безперервного навчання працівників закладів культури.
У зв’язку з тим, що заклад ліквідовано, вищевказане завдання делеговано КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» ЧОР на підставі того, що коледж має відповідну матеріально-технічну та наукову базу для здійснення навчальних процесів у рамках забезпечення галузі культури кваліфікованими кадрами, дотримуючись державних стандартів у частині вдосконалення, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.
На підставі вищенаведеного, вважаємо за доцільне внести відповідні зміни до пункту 8 додатку 1 «Напрямки діяльності та заходи з виконання обласної цільової довгострокової програми Мистецька освіта Чернігівщини» на 2011-2025 роки у частині його редакції стосовно виконавців.
У зв’язку з вищенаведеним вважаємо за доцільне прийняття відповідних змін до програми.
Зауваження та пропозиції до проекту змін до Програми прийматимуться Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, т/ф. (0462) 67-62-63, е-mail: dep@cult.gov.ua
Контактна особа: Хуторна Світлана Михайлівна – головний спеціаліст відділу культурного розвитку та економічних питань Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації тел.: (0462) 67-44-72.

Додаток за посиланням http://files.d-lan.dp.ua/download?file=b68e29ecdf77f68e38bd30f98c5e5b5bДодано: 23-Лис-17 13:50

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: