Наші у Львові. Фестиваль «Супергерої рятують планету»

Кожного року в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей проходить Всеукраїнський конкурс “Найкращий читач року”. Переможницями 2019 року стали Новицька Марія (7 клас) з міста Борзни і Розумієнко Варвара (7 клас) з міста Чернігова. Дівчатка отримали головний приз: незабутню подорож до одного з найпрекрасніших міст світу - міста Львова на Дитячий форум та Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”, який проходив у Палаці мистецтв з 17 по 19 травня.
Цьогорічний фестиваль мав назву “Супергерої рятують планету”. Зараз, як ніколи, Земля знаходиться в небезпеці, але шанс врятувати планету у кожного з нас є!

Діти розуміють, що вирішення екологічних проблем залежить не лише від дорослих, але й від кожної дитини. Недостатньо просто знати про негативні наслідки екологічної катастрофи – потрібно не допустити її, об’єднавшись заради виживання нашої планети.
Отож, час діяти. Кожна дитина має голос, має силу вчинити правильно, має наснагу та терпіння, щоб стати Супергероєм і врятувати планету. Бо дійсно – навіщо вчитись, якщо немає майбутнього?

У Палаці мистецтв діти брали участь у грі-квесті “Планета Книгоманія” та, пройшовши завдання у восьми просторах Дитячого форуму, здобули відповідну суперсилу і стали Рятівниками, Героями та Супергероями. А ще вони отримали незабутні враження та чудові подарунки від спонсорів!

Учасники дитячого книжкового форуму долучилися до створення проекту “Агенти Книгоманії” – медійного продукту для популяризації читання. Вони створювали свої групи в соціальних мережах Інстаграм та Фейсбук і заохочували до них якомога більше однодумців. Хто з учасників зібрав найбільшу аудиторію, той отримав перемогу і призи від організаторів проекту.

Читання хороших книжок робить життя цікавим та яскравим. І неважливо, скільки тобі: 6, 12 або навіть 66. Всіх нас об'єднує любов до книг і читання, а читати – це круто! Отже, просто ЧИТАЙ і ПЕРЕМАГАЙ!
Додано: 22-Трав-19 10:03

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: