Некролог

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації глибоко сумує з приводу передчасної смерті заслуженого працівника культури, композитора і аранжувальника, гармоніста-акомпаніатора, викладача – методиста, засновника та керівника молодіжного фольклорного гурту «Народні криниці» Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М.Заньковецької Івана Івановича Синиці.

Мистецька Чернігівщина втратила досвідченого і висококваліфікованого педагога, мудрого керівника, авторитету Людину з великої літери.

Життєвий шлях Івана Івановича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Під його авторством вийшли збірки «Україно, тьохни, солов’їно!», «Співає народна криниця», «Літургійні та церковні піснеспіви». Творчість І.І.Синиці налічує більше 500 обробок народних пісень, 200 літургійних хорових творів, 50 авторських творів для оркестру народних інструментів та ін.
Фольклорно-сценічний гурт «Народна криниця» під керівництвом Івана Івановича став лауреатом та дипломантом понад 70-ти Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Випускники Ніжинського коледжу, яких навчав Іван Іванович, працюють в усіх куточках Чернігівщини та за її межами.

Сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче прийняти її. Ми навіки збережемо світлу пам'ять про Івана Івановича Синицю, завжди будемо згадувати митця, який став окрасою та гордістю Чернігівщини.
Хай земля Вам буде пухом! Ви вічні у вдячній пам'яті студентів, колег, рідних та близьких!

Департамент культури і туризму,
національностей та релігій
Чернігівської обласної державної адміністраціїДодано: 16-Квіт-18 10:59

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: