Оприлюднення умови праці та відомості про матеріально-технічну базу

На виконання пункту 8 статті 21-5 Закону України «Про культуру» Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА оприлюднює умови праці, відомості про матеріально-технічну базу КЗ «Чернігівський обласний художній музей ім.Г.Галагана», КЗ «Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім», КЗ «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» Чернігівської обласної ради та фінансову звітність за попередній бюджетний період вищевказаних закладів культури, на посаду керівників яких проводиться конкурс.

Умови праці на посаду керівника, якого проводиться конкурс

За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, керівникові встановлюється посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці у межах, затверджених штатним розписом закладу культури, відповідно до чинного законодавства України.
Керівникові можуть нараховуватись до посадового окладу різного виду доплати, виплати, надбавки або грошові винагороди/допомоги, передбачені чинним законодавством України, зокрема Постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» із змінами.
Відпустка надається відповідно до КЗпП, статей 6,8 Закону України «Про відпустки» та Колективного договору.

Матеріально- технічна база КЗ «Чернігівський обласний художній музей імені Г.Галагана» (16 Мб)

Матеріально- технічна база КЗ «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» (2 Мб)

Матеріально- технічна база «Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім» (5 Мб)Додано: 11-Лип-17 12:05

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: