Підсумковий Форум «500 років Реформації» відбувся в м. Києві

Підсумковий Форум «500 років Реформації» відбувся в м. Києві
В рамках Року Реформації в Україні 3-4 листопада 2017 року відбувся урочистий Форум «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє». Даний Форум відбувся в Національному «Палаці Україна» у м. Києві.
Захід було присвячено підведенню підсумків Року Реформації, відзначення якого ухвалив Президент України Петро Порошенко Указом № 357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» від 26 серпня 2016 року.
Гостями та спікерами заходу на урочистому підсумковому засіданні стали секретар РНБО Олександр Турчинов, віце-президент парламентської Асамблеї Ради Європи Валерій Гілецький, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.
Під час форуму відбулось відзначення представників обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення святкування 500-річчя Реформації на місцях. Відзнаку «За особистий внесок у відзначення 500-річчя Реформації в Україні» отримав начальник відділу у справах національностей та релігій Департаменту Олексій Степаненко.
Додано: 09-Лис-17 16:49

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: