Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в обласному театрі ляльок

Згідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри та театральну справу», на підставі наказу Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 р. та затвердженого ним «Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Актор вищої категорії
Актор 2-й категорії

1. До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, з урахуванням наступного:
- на посади актор вищої категорії, актора 2 категорії – до 30 років, з повною/неповною ВИЩОЮ,
або ПОВНОЮ середньою спеціальною профільною (акторською) освітою;

Програма конкурсу:
Монолог, байка, виконання фрагменту з лялькою, етюд у живому плані, пісня, танець;

2. Для участі у конкурсі претенденти надсилають на адресу Конкурсної комисії (14013, Украіна, м. Чернігів, просп.Перемоги,135, Чернігівський обласний театр ляльок ім.Олександра Довженка - e-mail chernigov.teatr@gmail.com, телефони для довідок +38(0462) 77-79-27, з обов`язковою приміткою «На конкурс» - такі документи:
- заяву про участь у конкурсі,
- особистий аркуш обліку кадрів, заповнений та з фотокарткою,
- копію документу, що засвідчує особу (паспорт),
- витяг з трудової книжки ( за наявності),
- копію документу про освіту за відповідною спеціальністю,
За власним бажанням претенденти мають право надавати додаткову інформацію (присвоєння почесного звання, характеристики та рекомендації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, перелік зіграних ролей, відомості про державні нагороди та лауреатство, рецензії, фото та СD/DVD-записи сцен з вистав, тощо).

3. Документи на участь у конкурсі приймаються з 14 серпня до 1 грудня 2017 р. включно.

4. Про рішення Конкурсної комісії щодо участі у конкурсі, про дату, час перегляду та прослуховування учасників конкурсу у театрі і співбесіди з ними на засіданні Конкурсної комісії - претендентів, які надіслали документи на конкурс, буде повідомлено не пізніше 29 грудня 2017 р.

Претенденти, яких допущено до участі у конкурсі, мають право особистої присутності під час обговорення кандидатури кожного з них на заключному засіданні Конкурсної комісії.

5. Iнформація про рішення за підсумками конкурсу оголошується Конкурсною комісією та оприлюднюється впродовж 3 робочих днів на офіційному сайті Чернігівського обласного театру ляльок ім. Олександра Довженка
офіційному сайті Чернігівського обласного театру ляльок ім. Олександра Довженка

Конкурсна комісіяДодано: 10-Сер-17 09:14

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: