«РЕФОРМАЦІЯ-500 і ЧЕРНІГІВЩИНА»

«РЕФОРМАЦІЯ-500 і ЧЕРНІГІВЩИНА»

18 жовтня 2017 р. у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулося засідання за «круглим столом» на тему «Реформація – 500 і Чернігівщина. Вплив духовної культури на розвиток суспільства». Захід було організовано та проведено комітетом Громадської ради при ОДА з питань духовності і моралі спільно з Громадською радою при Чернігівській РДА за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.
У заході взяли участь представники релігійних громад області, зокрема Української Православної Церкви Київського Патріархату, Церкви адвентистів сьомого дня, Божої Церкви Християн Віри Євангельської, харизматичної християнської церкви «Перемога» та об’єднаної церкви Повного Євангелія «Українські жнива», представники громадських рад ОДА та Чернігівської РДА, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій чернігівської ОДА та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, науковці, громадськість.
Модераторами заходу були голова комітету Громадської ради при ОДА з питань духовності і моралі Агабекян Анжеліка Анатоліївна та голова Громадської ради при Чернігівській РДА Надирова Наталія Гаврилівна. Перший проректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Дятлов Володимир Олександрович ознайомив присутніх з інформацією про Реформацію як історичний процес та її вплив на розвиток європейського суспільства. Головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій Департаменту культури і туризму, національностей та релігій чернігівської ОДА, кандидат історичних наук Галушко Олександр Євгенович детально розповів про заходи, що відбулися та плануються в Чернігівській області з нагоди 500-річчя Реформації та підкреслив, що Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА підтримує усі ініціативи громадськості щодо проведення заходів щодо відзначення 500-річчя Реформації та по можливості надає необхідну допомогу.
Також на заході виступили пастор Церкви адвентистів сьомого дня Бутурлін Анатолій Олександрович, член Громадської ради при ОДА Хитяєв Євген Володимирович, представник реабілітаційного центру «Спасіння», член Громадської ради при Чернігівській РДА Веремій Євген Петрович та секретар Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату о. Роман (Кіник).
Додано: 19-Жов-17 10:43

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: