Робоча зустріч директора Департаменту з керівниками ромських національних громад області

7 вересня 2017 року в Департаменті культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбулась робоча зустріч керівників громадських організацій ромів що проживають на території Чернігова та Чернігівської області з директором Департаменту Олександром Левочко. На зустрічі були присутні Главацький Петро Володимирович - Чернігівська обласна громадська організація ромів «Черген», Казанська Марина Адамівна - Чернігівська міська громадська організація «Романо дром», Дроменко Олександр Іванович - Чернігівська міська громадська організація «Романи дума», Білявський Михайло Іванович - громадська організація «Бахтало дром».

Зокрема на зустрічі було винесено питання реалізації в області обласного плану заходів щодо захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.

Представники ромських громадських організацій одноголосно вирішили про необхідність розроблення нового удосконаленого проекту регіонального плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року.Додано: 14-Вер-17 05:44

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: