Святкова концертна програма юних клейнодівців

30 листопада на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбулась знакова подія, як для вихованців Дитячої мистецької студії, яка діє при Академічному ансамблі пісні і танцю «Сіверські клейноди», так і для викладачів та їх батьків. Це була надихаюча, яскрава, творча, святкова концертна програма, приуроченому до 75-річчя Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

Вже понад десятиліття плекає юні таланти Дитяча мистецька студія. Нині студію відвідують понад 100 дітей віком від 4 до 16 років. А навчають їх сценічній майстерності, вокалу та хореографії високопрофесійні викладачі - Ольга Мандзюк, Надія Мовлян, Олексій Мироненко, Наталія Гультяєва та Альона Овечко.

Репертуар у юних клейнодівців дуже різноплановий – це і патріотичні пісні, і народні, і лірика. А які запальні танці в учнів відділень хореографії! Кожен маленький виконавець дарував глядачам гарний і веселий настрій. Національний колорит, любов до рідної пісні, батьків, дитячі мрії – саме це хотіли донести до глядача виступаючі.

За словами директора та художнього керівника студії - заслуженого діяча мистецтв України Сергія Вовка, дуже талановита молодь виходить нині на сцену. І за їх успіх велика подяка викладачам – за терпіння, енергію, за все, що вони вкладають в дітей. «Вивчити слова, вивчити мелодію – це одне, а вийти на сцену, бачити перед собою стільки глядачів, своїх мам, татусів, заспівати пісню чи виконати танець – це дуже непросто, - каже Сергій Вовк. – Але ми спеціально включили в програму і два номери дорослого колективу, аби молоді артисти бачили складніші постановки».

У холі філармонійного центру глядачів зустрічала виставка робіт учнів Чернігівської художньої школи. Директор - Марія Рибіна - Ткач. Тендітна розважливість, пастельна ніжність, колоритна невгамовність, атмосфера заворожуючих краєвидів нашого міста, прослідковувалась в кожній дитячій картині.
Потужним фінальним акордом концерту прозвучала мелодія «Молодь змінює світ».
Додано: 07-Груд-18 12:49

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: