У бібліотеці Короленка брати Капранови розкажуть усю правду про Майдан


ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ім. В. Г. КОРОЛЕНКА»


14000 м. Чернігів, пр. Миру, 41
тел. 77-45-63,77-42-72,77-51-57
E-mail: korolenkolib@ukr.net
URL: libkor.com.ua
ПРЕС-АНОНС
07.12.2017 року

У бібліотеці Короленка брати Капранови розкажуть усю правду про Майдан


Книгу "Майдан. Таємні файли" презентують у Чернігові Брати Капранови. Захід відбудеться 15 грудня, о 12:30, у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г.Короленка (проспект Миру, 41). Вхід: вільний.
"Настав час отримати правду про Майдан, – каже письменник Віталій Капранов. – Адже парадокс у тому, що всі ми там були, та ніхто не знає істини. Не було такої людини яка могла бачити всю картину одночасно. Перебувати в Будинку профспілок, на Грушевського, на сцені Майдану, в Харкові та Донецьку під час штурму обладміністрацій. Вирішили зібрати свідчення тих, хто був у вирішальних точках у ключові моменти. Опитали більше півтора десятки людей".
У книгу увійшло 20 файлів журналістський сюжетів та розслідувань. Вона відповідає на питання: "Хто готував та фінансував Майдан?", "Коли це все почалося?", "Чому так багато людей вийшло?", "Хто готував російську весну?", "Хто стріляв у Нігояна?".
"Ми рік працювали над свідченнями. Ідею книги отримали під час роботи над програмою журналістських розслідувань "Брат за брата". Наша мета – бути неупередженими, ми не заангажовані політично. Не любимо владу. Адже на кожну оповідь свідка наводимо інформаційне повідомлення зі ЗМІ, яке нагадує та підтверджує наведений факт", – розповідають автори.
У програмі заходу:
1. Презентація книги "Майдан. Таємні файли".
2. Спілкування наживо.
3. Поради з "виживання" для бібліотекарів.
4. Автограф-сесія.

За додатковою інформацією звертатися:
Наталія Утиро, тел. (0462) 67-61-97Додано: 07-Груд-17 14:21

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: