У бібліотеці Короленка відбулося засідання круглого столу "Пенсійна реформа – 2017

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ім. В. Г. КОРОЛЕНКА»


14000 м. Чернігів, пр. Миру, 41
тел. 77-45-63,77-42-72,77-51-57
E-mail: korolenkolib@ukr.net
URL: libkor.com.ua
ПРЕС-РЕЛІЗ
09.12.2017 року

У бібліотеці Короленка відбулося засідання круглого столу
"Пенсійна реформа – 2017: закон прийнято"

7 грудня в Центрі правової інформації у звʼязку з "пенсійною реформою", яка набула чинності з 11 жовтня 2017 року, пройшло засідання круглого столу "Пенсійна реформа – 2017: закон прийнято". В обговоренні взяли участь: заступник начальника Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України Людмила Миколаївна Желай, спеціаліст Головного управління юстиції в Чернігівській області Світлана Джола.
Людмила Миколаївна Желай ознайомила присутніх з роботою Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України, перерахунками пенсій, змінами в пенсійному законодавстві.
Обговорювались питання, які найбільше хвилюють суспільство: перерахунок пенсій, пенсійне забезпечення державних службовців, пенсії дітям війни, в якому випадку проводиться перерахунок пенсії пенсіонерам, що працюють тощо. На всі запитання Людмила Желай надала вичерпні та компетентні відповіді.
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!" Світлана Джола представила виставку-огляд юридичної літератури та ліфлетів Мінʼюсту.
Після обговорення всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватися зі спеціалістами.
До послуг читачів працівники відділу оформили викладку літератури "Пенсійна реформа – веління часу", на якій представлено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", а також публікації з періодичних видань.

10 грудня міжнародна спільнота відзначає знаменну подію в історії людської цивілізації – прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Цим документом започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.
Указом Президента України від 08.12.2008 року № 1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.
У рамках Всеукраїнського тижня права Центр правової інформації, що діє при відділі документів із гуманітарних наук, для користувачів бібліотеки організовує книжково-ілюстративні виставки; виставки нових періодичних видань; покази фільмів про права людини; інформаційні повідомлення; юридичні консультації; круглі столи та ін.

За додатковою інформацією звертатися:
Текст – Юлія Чирка,
Фото – Олена Попович
тел. (0462) 67-61-97
Додано: 08-Груд-17 15:31

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: