У Чернігові відбулась презентація фільму "Богдан Хмельницький" з циклу "Гра Долі" студії Віател

Студія "ВІАТЕЛ" завершила роботу над своїм останнім фільмом із серіалу "Гра долі" - "Богдан Хмельницький". Фільм створювався за підтримки Товариства "Чернігівське земляцтво" у м. Києві та Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.
Презентація фільму відбулось 22 лютого в актовій залі Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.
Презентацію розпочав проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Анатолій Тимошенко. На захід приїхали творці кінострічки: продюсер - Галина Криворчук, головний режисер - заслужений діяч мистецтв України Василь Вітер, акторка Налалка Сопіт, а також заступник голови Ради Чернігівського земляцтва - Микола Борщ і голова правління фонду Богдана - Гаврилишина Анатолій Дяченко.
Серіал "Гра Долі" - це історія приватного життя знаменитих людей, які жили на українській землі і українців рознесених по всьому світу. Фільм "Богдан Хмельницький" це п’ятдесятий фільм серіалу в якому розкривається приватне життя гетьмана Україні.

Довідка:
Студія ВІАТЕЛ заснована в 1994 році відомим українським кінорежисером Василем Вітром.
Фільми студії ВІАТЕЛ брали участь і відзначені нагородами на всеукраїнських і міжнародних фестивалях, серед яких “Вітер мандрів”, “Відкрий Україну”, “Кінолітопис”, “Молодість”, “Пролог”, а також на фестивалі документальних фільмів “ТОURFILM 2000” у Карлових Варах.
З часу заснування студії ВІАТЕЛ створено понад 125 фільмів.

Олександр МАЙШЕВ,
головне управління культури, туризму
і охорони культурної спадщини
Чернігівської облдержадміністрації

фото: Олександр Майшев

Додано: 24-Лют-11 15:14

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: