У Чернігові відбулось чергове засідання обласної Ради церков та релігійних організацій

10 жовтня 2018 року у приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної Ради церков і релігійних організацій на тему «Про співпрацю органів влади з релігійними громадами області щодо духовно-морального виховання громадян» за участю заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Н.Романової. Майже всі учасники зібрання говорили про події, пов’язані з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею 9 жовтня 2018 р. та про співпрацю органів державної влади та релігійних організацій у напрямку надання притулків, гуманітарної допомоги людям, що були евакуйовані з місць, постраждалих від згаданого лиха. Варто відзначити, що практично усі релігійні організації області вже з перших годин після трагедії почали активно надавати допомогу евакуйованим жителям. Як відзначив голова обласного об’єднання церков Євангельських Християн-Баптистів В.Висоцький: «У таких ситуаціях відбувається відродження нації, об’єднання влади і церкви».
Наталія Романова подякувала всім релігійним конфесіям, які надають допомогу жителям постраждалої території, й зазначила, що окрім матеріальної, людям у таких надзвичайно складних обставинах вкрай необхідна моральна підтримка. І вона сподівається на таку допомогу від церковнослужителей. У цьому заступника голови ОДА підтримали всі учасники засідання.

Також представники релігійних організації висловили ряд пропозицій щодо проведення спільних заходів церков області за підтримки обласної влади.
Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Н.Романова закликала усі релігійні організації до єднання та продовження активної співпраці з органами державної влади на грунті взаємоповаги та толерантного ставлення до представників усіх конфесій області. До тісної співпраці на принципах законності, толерантності та виваженості закликав усіх присутніх на зібранні і директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації О.Левочко.
Додано: 12-Жов-18 08:40

Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Підписка:1
Код *: